Technická charakteristika

FYZIOFORMNÍ TECHNOLOGIE

Střih a materiálové složení všech obleků bylo ideálně přizpůsobeno zamýšlenému použití. Střih se ideálně přizpůsobí individuálnímu tvaru těla, ale zároveň ponechává dostatek volnosti pohybu. Tím se minimalizuje energetický výdej a zároveň se oblek pohodlně nosí. Materiálová kombinace svrchního materiálu, tloušťky materiálu a látky byla zvolena tak, aby bylo dosaženo optima v interakci se střihem. Jsme vedeni svou touhou po dokonalosti. Koncepce technologie PhysioForm byla vyvinuta tak, aby se naše produkty sjednotily se sportovci. Obleky, které nejsou téměř cítit a podporují sportovce v závodech a tréninku.

OWP

VYVÁŽENÁ POLOHA VE VODY

Neoprenové složení obleků je zvoleno tak, aby bylo dosaženo efektivní a přirozené plavecké polohy. V závislosti od plaveckých dovedností, existují obleky pro „přirozenější“ polohu (např. OWP) pro plavce s dobrým kopem nohou nebo obleky pro „dodatečnou podporu“ (Nami / Naiad a Torrent) pro plavce se slabým kopem nohou, kterí chtějí ušetřit nohy na bežeckou část triatlonové soutěže.

OWP
Střih s nízkým límečkem

STŘIH NÍZKÉHO LÍMCE

Zvláštností Mako je nízký límec a široký výstřih. Toto implementuje velmi málo výrobců. Vyhnete se tak tření a pocitu dušení na krku. Střih límece je díky dlouholetým zkušenostem stále těsný a nepropouští vodu.

OWP
Mako bezpečnostní pásky

BEZPEČNOSTNÍ PÁSKY

Zvláště namáhané vnitřní švy byly vyztuženy tepelně lepenými páskami. Ty zabraňují nepříjemnému tlaku a oděrkám a zároveň zvyšují odolnost. Takže si svůj neopren můžete užívat déle.

OWP
Mako Power Stretch

POWER STRETCH

Power Stretch jsou tenčí, elastické neoprenové vsadky na hrudi. Ty jsou uspořádány nad hrudní kostí a žeberními oblouky. Díky tomu je hrudník mnohem pružnější a umožňuje vám volně dýchat.

Mako Run Stretch

RUN STRETCH

Run Stretch jsou tenčí, elastické neoprenové vsadky v oblasti boků. Tyto vložky na kyčelním flexoru zlepšují pohyblivost nohou při běhu. To znamená, že i přes neopren můžete běhat bez únavy na dlouhé vzdálenosti.

Mako Dome Cell Neopren

NEOPRENOVÝ MATERIÁL DOME CELL

Dome Cell je nový typ materiálu, který používá výhradně Mako. Skládá se ze dvou složek: materiálu, který je lehčí než neopren a nabízí větší vztlak, a také integrovaných vzduchových komor, které dále zlepšují vztlak. U top modelů je tento materiál použit na strategicky optimálních místech, aby se dokonale vyrovnal vztlak a poloha ve vode.

OWP